Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Wyszkowie odbyła się coroczna narada, podczas której dokonano przeglądu stanu bezpieczeństwa oraz pracy funkcjonariuszy w 2024 roku. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele lokalnych władz, w tym Starosta Powiatu Wyszkowskiego oraz Burmistrz Wyszkowa, którzy zaprezentowali swoje wsparcie dla działań policji. Komendant Powiatowy podkreślił efekty pracy funkcjonariuszy oraz ich zangażowanie w zapewnianie bezpieczeństwa mieszkańcom regionu.
Na początku narady Komendant Powiatowy Policji w Wyszkowie przywitał zebranych gości i przedstawił cel spotkania, który skupił się na key factorach działalności jednostki. Jako pierwszy głos zabrał podinsp. Mariusz Matusiak, I Zastępca Komendanta, który omówił wyniki pracy pionu kryminalnego, wskazując na pozytywne trendy związane ze spadkiem przestępczości oraz zwiększoną wykrywalnością przestępstw. To znak, że codzienne działania przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa w regionie.
W dalszej części narady omówione zostały szczegółowe wyniki pracy wydziału prewencji oraz ruchu drogowego. Komendant Szczudło zwrócił uwagę na interwencje policjantów, czas reakcji na zdarzenia oraz działania profilaktyczne na rzecz lokalnej społeczności. Zaznaczył, jak istotne są też współprace z samorządami, które na przykład umożliwiły zakup nowych radiowozów oraz psa służbowego. Na koniec spotkania, przedstawiciele władz lokalnych wyrazili swoje uznanie dla pracy policjantów oraz zadeklarowali dalsze wsparcie w realizacji przedsięwzięć mających na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców powiatu wyszkowskiego.
Źródło: Policja Wyszków
Oceń: Podsumowanie rocznej narady Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie
Zobacz Także