Archiwum

Górniaczyk banksterów punktuje

Wracam do pytań kończących poprzedni komentarz. Jednak zanim to zrobię, dodam tylko „drobny” szczegół, mianowicie taki, że my Polacy, już indywidualnie zadłużyliśmy się również na ok. 800 miliardów zł. Są to kredyty hipoteczne, konsumpcyjne, na działalność gospodarczą oraz zaległości wobec np. zakładów energetycznych, zaległe czynsze, itp. Już teraz ok. 2 milionów Polaków ma problem z terminowym regulowaniem spłaty zobowiązań na kwotę 40 miliardów zł.

Czytaj więcej...

Policyjne info - Wrzesień 2013

Podsumowanie ostatniego weekendu wakacji

Bezpieczna droga do szkoły

Rozmawiali o zabezpieczaniu imprez masowych

Ukradli motocykl

Usiłowali włamać się do domku letniskowego

Czytaj więcej...

Orlik tętniący życiem

31 sierpnia, w ostatnią sobotę wakacji, na terenie wielofunkcyjnego boiska przy Szkole Podstawowej nr 3 im. M. Konopnickiej w Łochowie, odbył się I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Orlika. Pomysłodawcą oraz organizatorem wydarzenia był animator obiektu - Jan Bański.

Czytaj więcej...

Debata społeczna w Łochowie

Podczas sesji Rady Miejskiej w Łochowie przeprowadzonej dnia 28 sierpnia w Gminnym i Miejskim Ośrodku Kultury w Łochwie odbyła się debata społeczna. Lokalna społeczność łochowska miała możliwość przedstawienia swoich potrzeb i oczekiwań odnośnie poprawy bezpieczeństwa naszej okolicy. Spotkanie odbyło się w ramach debat społecznych organizowanych na terenie całego Mazowsza.

Czytaj więcej...

Budapeszt w Warszawie?

Wrześniowe spotkanie Łochowskiego Klubu GP poświęciliśmy rozmowie o sukcesach konserwatywno-narodowego rządu Fideszu na Węgrzech. Czemu taki właśnie temat? Po pierwsze według nas wiele  rozwiązań realizowanych przez Viktora Orbana koniecznie w obecnej sytuacji należy przenieść na nasz grunt. Po drugie temat ten jest skutecznie sekowany z serwisów informacyjnych naszych stacji radiowych i telewizyjnych.

Czytaj więcej...

Wieści gminne - Wrzesień 2013

Wrześniowe zestawienie wydarzeń i informacji.

Czytaj więcej...

Rajdy Rowerowe

Rajdy Rowerowe

Szanowni Państwo!
Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych
 Nadbużański Park Krajobrazowy oraz Polsko-Ukraińska Fundacja im. I. J. Paderewskiego zapraszają na rajdy rowerowe z okazji XX-lecia Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego. 
Celem wycieczek jest popularyzacja aktywnego wypoczynku, przyjaznych przyrodzie form turystyki oraz walorów przyrodniczych, historycznych i kulturowych Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego. NPK to drugi co do wielkości park krajobrazowy w Polsce, największy na Mazowszu. Z okazji jubileuszu chcemy objechać jego granice: etapami-enklawami.

Czytaj więcej...