Wydarzenia

Zapraszamy na turniej!

Koncert PULS NIEPODLEGŁOŚCI - Orkiestra Wielkich Bębnów

14 października o godz.18.00 w niedzielę w Kościele Parafialnym w Łochowie odbędzie się koncert PULS NIEPODLEGŁOŚCI - Orkiestra Wielkich Bębnów. Jest to projekt muzyczny realizowany w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Gościnnie wystąpią Parafialna Schola Młodzieżowa, Schola Dziecięca i Zespół Gwizdalanki.

Projekt został rozpoczęty w czerwcu badaniami terenowymi prowadzonymi na Podlasiu, w celu zebrania melodii i pieśni ludowych.

Opracowane przez muzyków utwory były już prezentowane w formie otwartych warsztatów bębniarskich Puls Niepodległości 24.06.18, 27.07.18 w Łochowie oraz 26.08.2018 w Węgrowie.

W projekcie uczestniczy 20 artystów, muzykologów, a kompozycje bębniarskie są autorstwa Tomira Sówki.

 

Szlachetna Paczka!

 Zostań lokalnym Herosem!

 Wolontariusz Szlachetnej Paczki to LOKALNY HEROS! Dlaczego? Bo to on dzięki swojemu zaangażowaniu w pomaganie realnie zmienia historie rodzin w potrzebie. Tylko w 2017 r. do projektu włączyliśmy ich ponad 20 tys., a wartość materialna pomocy przekazanej im w ramach Paczki wyniosła prawie 54 mln zł! Nie byłoby to możliwe bez pracy i energii drużyny SuperW. Życie ubogich rodzin, niepełnosprawnych czy samotnych seniorów może zmienić się dzięki Tobie!

  

 

Czytaj więcej...

Chór!

Koncert Stulecia

 
Michal Krupa