Wydarzenia

Najnowszy repertuar Kina Łochów

W repertuarze Kina Łochów na I połowę lipca mamy propozycję 4 filmów:

- „Czworo dzieci i Coś”, film przygodowy dla dzieci produkcji angielskiej, oparty na powieści Four Children and It Jacqueline Wilson, która z kolei oparta była na powieści Five Children and It E. Nesbit. To film fantasy, gdzie grupa dzieci spędzających wakacje w Kornwalii znajduje na plaży stworzenie spełniające życzenia.

- „Wierzę w Ciebie” to romans, muzyczny dramat chrześcijański z 2020 roku w reżyserii Erwina Brothersa. To prawdziwa historia miłości wystawionej na próbę. Gdy wydaje się, że zdobywający popularność piosenkarz i jego ukochana mają świat u stóp, ich szczęście burzy diagnoza, która brzmi jak wyrok.

- „Tylko Sprawiedliwość” to amerykański dramat prawny z 2019 roku w reżyserii Destina Daniela Crettona. Just Mercy - Światowej sławy adwokat Bryan Stevenson wspomina sprawę skazanego na karę śmierci mordercy osiemnastolatki.

- #TUITERAZ - to również romans lecz z gatunku komedii, gdzie instagramowa znajomość zmienia życie Stéphana, francuskiego szef kuchni, który ma wszelkie powody, by czuć się spełnionym. Dumny z dwóch dorosłych synów i za pan brat z wyrozumiałą eks żoną, wiedzie spokojne życie mężczyzny w średnim wieku do chwili, gdy zupełnie przypadkiem, poznaje na Instagramie tajemniczą i piękną Soo z Korei. 

No i pamiętajmy o sanitarnych obostrzeniach w kinie.

Kino Łochów powraca!

Z wielką radością informujemy, że Łochowskie Kino, po prawie trzech miesiącach przerwy wznawia projekcje filmowe!

 

Jaki tu spokój...

W tym momencie nic się nie dzieje. 

Jeśli interesują cię wydarzenia z przeszłości zajrzyj do archiwum w panelu po lewej stronie!