Wydarzenia

Dzień Kobiet - 2020!

Retrospektywy NNW

Tropem Wilczym 2020

Niepokorni Niezłomni Wyklęci

Koncert Walentynkowy!

Ferie zimowe 2020!

GALA NOWOROCZNA OGNISKA MUZYCZNEGO 2020

Nie można pytać o życia sens, można mu tylko nadać sens.

Cała wielkość naszej przyrody polega na życiu,

które przychodzi do nas z pustymi rękoma,

lecz opuścić nas może wzbogacona i przekształcona.

Romain Gary

Tymi słowami zapraszamy  Państwa na Galę Noworoczną ,

która odbędzie się w Miejskim i Gminnym Ośrodku Kultury w Łochowie.

Jej celem jest zaprezentowanie młodych ludzi, których jak mówi cytat swoimi zainteresowaniami, pasjami i uzdolnieniami wzbogacają i przekształcają nie tylko swoje życie ale także życie swojego otoczenia.

„Melodie Bożych Trąb”

Blues Session!

Kolejny rok ŁUTW!

PIKNIK RODZINNY „SERDECZNE MAZOWSZE” W SIEDLCACH

Atrakcje i zabawa na Mazowszu trwają także po wakacjach. Samorząd województwa mazowieckiego zaprasza do Siedlec na piknik „Serdeczne Mazowsze”. Spotkajmy się w sobotę 14 września na skwerze Tadeusza Kościuszki.

 

– Piknik „Serdeczne Mazowsze” będzie okazją do zabawy w rodzinnej atmosferze i bliższego poznania regionu. Spotkajmy się w Siedlcach! – zaprasza Elżbieta Lanc, członek zarządu województwa mazowieckiego.

 

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla całych rodzin. Na stoiskach mazowieckich instytucji kultury będzie można wziąć udział w warsztatach, pokazach, konkursach i quizach związanych z regionem. W strefie aktywności znajdą się gigantyczne gry plenerowe, takie jak gigabierki czy megajenga, warsztaty tematyczne oraz zabawy z animatorami, wielkie bańki mydlane, malowanie buziek czy kolorowanki dla dzieci. Na tym nie koniec – przez cały czas trwania pikniku dostępne będą strefa wypoczynku oraz gastronomiczna z food truckami, popcornem i saturatorem. O godzinie 19.00 zaplanowano pokaz filmu w kinie plenerowym.

 

Piknik rozpocznie się 14 września o godzinie 13.00 na skwerze Tadeusza Kościuszki (plac za Muzeum Regionalnym, od strony ulicy Floriańskiej). Wszystkie gry i atrakcje będą dostępne dla uczestników do godz. 20.00.

 

– Turystyka na Mazowszu rozwija się coraz szybciej. Przybywa miejsc wartych odwiedzenia, poszerza się też oferta mazowieckich instytucji kultury. Na pikniku będzie można się o tym przekonać – podkreśla Janina Ewa Orzełowska, członek zarządu województwa mazowieckiego.

 

We wrześniu odbywa się łącznie pięć pikników rodzinnych zorganizowanych przez samorząd województwa. „Serdeczne Mazowsze” zawita także do Radomia, Płocka, Ciechanowa i Ostrołęki.

 

Król Lew - Premiera w Polsce i u nas!

Repertuar Kina Łochów - Lipiec

Dni Łochowa 2019 - Coraz Bliżej!

Dni Łochowa 2019

Czytaj więcej...

 
Michal Krupa