Wydarzenia

Biesiada Zapraszamy!

CHILL TRANCE & MAGIC

Festiwal Muzyki Elektronicznej

30 kwietnia 2016 r. w godzinach 19.00 – 4.00 w parku Miejskim Uroczysko MiGOK organizuje plenerową imprezę - koncert muzyki chilloutowej poświęconej spokojnym stylom tworzonym przez artystów i producentów sceny muzyki elektronicznej.

Zaplanowane są również projekcje wizualne, fluidacje, malowanie światłem. A wystąpią m.in.: Dj Rajamar, Kapelmistrz, Oiler Room, Globular Modular, Liquid Design, Damez, Morfogeneza. Wydarzenie ma charakter otwarty. Będzie to pierwszy w historii Łochowa tego typu festiwal, widowisko.

TROPEM WILCZYM

W czasie imprezy prowadzona będzie zbiórka publiczna na budowę pomnika upamiętniającego śmierć głodową kilku milionów ludzi, w tym ponad 20 tysięcy Polaków podczas Wielkiego Głodu w ZSRR w latach 1932-33.

Akcent

Koncert Kolęd 2015

50-lecie MiGOK

Dni Łochowa

Dnia 4 lipca 2015 roku Miejski i Gminny Ośrodek Kultury w Łochowie organizuje Festiwal Zbliżenia Kultur w ramach Dni Łochowa. Tegoroczny Festiwal odbędzie się na Targowisku "Mój Rynek" przy ulicy Leśnej w Łochowie, w godz. od 16.00 (sobota) do 4.00 (niedziela).


Impreza ta ma ogromne znaczenie w stymulowaniu rozwoju społeczno-kulturalnego mieszkańców Łochowa, jak i jego sąsiednich obszarów. Jak co roku, tak i tym razem organizatorzy postarali się wzbogacić jej program m.in.: koncertami gwiazd, gdzie główną atrakcją imprezy będzie występ kultowego zespołu Lombard, ponadto spektaklami, plenerami artystycznymi, stoiskami lokalnych twórców itp. Zapraszamy.

Wściekły Łoś - wyrusza

                Mam świetną wiadomość dla wszystkich miłośników jednośladów oraz tych którzy lubią bawić się w ich towarzystwie – 8 i 9 maja w  Koszelance odbędzie się trzynasty zlot motocyklowy Wściekłe Party.

                Nazwa i miejsce zlotu nie są przypadkowe, ponieważ impreza ta jest organizowana przez Łochowski Klub Motocyklowy Wściekły Łoś w miejscu, które szczególnie upodobały sobie łosie - największe zwierzęta naszych lasów, czyli jak zwykle polana koło Ośrodka Wypoczynkowego „Koszelanka”. Oczywiście impreza kierowana jest głównie do właścicieli i użytkowników jednośladów, ale nie tylko. Organizatorzy zadbali bowiem o to, by osoby, które tylko sympatyzują z motocyklistami i cenią sobie ten klimat również znalazły coś dla siebie w ów majowy weekend.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet - MiGOK