Wydarzenia

WOŚP w Łochowie

Post z facebooka

Sztab WOŚP w Łochowie dodał(a) wydarzenie.

27 grudnia o 01:13 · 

Już za niewiele ponad dwa tygodnie odbędzie się 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem celem zbiórki jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków Nasz Sztab gorąco zachęca wszystkich do wzięcia udziału w tym dniu. Cel jest szlachetny, dlatego zrobimy wszystko, by każdy z Was dołożył do tego swoją cegiełkę. W ramach podziękowania, przygotowujemy dla Was dzień pełen atrakcji - począwszy od pokazu iluzjonisty, poprzez jazdę konną, a na wystrzałowej dyskotece kończąc. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie! Miejscem świętowania standardowo będzie Miejski i Gminny Ośrodek Kultury. Gwiazdami wieczoru będą zespoły DOLLZ oraz RUNIKA. Finał zakończy szalona zabawa, którą poprowadzi DJ Gofer. Bądźcie tam razem z nami! Rozerwijcie się, bawcie się dobrze, ale przede wszystkim pomóżmy maluchom, dając im szansę na normalne życie. Liczymy na WAS! :)

PS Na bieżąco będzie aktualizowany program. Śledźcie wydarzenie, aby żadna informacja Wam nie umknęła :)

100 lat Niepodległości RP

Przystanek Norwid 2017

Łochowska Jesien Teatralna

Zapraszamy ŁUTW!

Zakończenie Lata w Ostrówku

Festyn Integracyjny

Jerzyska 2017

Turnieje w Łochowie

Festiwal Optymizmu w Łochowie

Już po raz drugi w historii, tym razem w malowniczej Dolinie Dolnego Bugu nad rzeką Liwiec na terenie „Pałacu Łochów” i „Folwarku Łochów” w Łochowie odbędzie się Światowy Festiwal Optymizmu. To właśnie 20. sierpnia br. natężenie optymistów na metr kwadratowy będzie najwyższe w skali roku – wszystko właśnie za sprawą Światowego Festiwalu Optymizmu 2017, jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, którego nadrzędnym celem jest przekazywanie i wywołanie pozytywnych emocji wśród gości. Kulminacyjnym punktem Festiwalu będzie również oficjalne wręczenie stypendiów uhonorowanych przez Fundację „Jestem Optymistą”, które zostaną przekazane młodym i utalentowanym Optymistom.

Czytaj więcej...

Festiwal w Dni Łochowa

Festiwal Zbliżenia Kultur w ramach Dni Łochowa to impreza cykliczna, mająca charakter imprezy plenerowej. Jest to największa i jedyna tego typu impreza organizowana przez Miejski i Gminny Ośrodek Kultury w Łochowie, która gromadzi dużą publiczność, dochodzącą do 1000 widzów!

Jedną z głównych atrakcji wydarzenia w tym roku będzie występ znanego polskiego zespołu muzycznego: grupy pop-rockowej De Mono, gwiazdy polskiej muzyki popularnej. Ponadto na scenie zaprezentuje się zespół muzyki disco polo - Bobi, a także zespoły Tulipany, WSB oraz grupy folklorystyczne związane z Ośrodkiem Kultury w Łochowie - Łochowianie, Gwizdalanki i Kapela Łochowska.

Dodatkowo wydarzeniu towarzyszą stoiska rękodzielnicze i handlowe oraz wesołe miasteczko.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!!!

 

NOC ŚWIĘTOJAŃSKA NA BŁONIACH

Próbując ocalić od zapomnienia stare obrzędy polskie, powstał projekt “Noc Kupały”, współorganizowany przez Miejski i Gminny Ośrodek Kultury w Łochowie, Miasto Łochów oraz Grupę Archę. Widowsko odbędzie się pod rozgwieżdżonym niebem w dolinie Liwca na terenie Pałacu Łochów już 24 czerwca 2017 roku.

 

 

W rozwinięciu program...

Czytaj więcej...

Wernisaż Madonna

Przyszedł Mężczyzna

Wystawa! Zapraszamy!

Więcej artykułów…

  1. Wystawa
  2. Cyrk Korona w Łochowie
 
Michal Krupa