Konsultacje – Program Rewitalizacji dla Gminy Łochów

Burmistrz Łochowa ogłosił konsultacje społeczne projektu „Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Łochów na lata 2016-2022".

Konsultacje społeczne projektu  rozpoczęły się 18 listopada 2016 r. i skończą 28 listopada 2016 r. i prowadzone są w formie zbierania pisemnych lub elektronicznych uwag mieszkańców.

Uwagi i opinie dotyczące tego projektu należy zgłaszać w terminie do 28 listopada 2016 roku w formie pisemnej na adres: Urząd Miejski w Łochowie, al. Pokoju 75, 07-130 Łochów, elektronicznie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , osobiście w biurze podawczym Urzędu Miejskiego w Łochowie.

Projekt „Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Łochów na lata 2016-2022" wraz z formularzem uwag będzie dostępny w Urzędzie Miejskim w Łochowie oraz zostanie umieszczony na stronie internetowej Gminy Łochów www.gminalochow.pl, oraz na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Łochowie. www.bip.gminalochow.pl w zakładce konsultacje społeczne.

Celem projektu jest stworzenie w gminie prawidłowych warunków do rozwoju  intelektualnego i fizycznego mieszkańców, przede wszystkim dzieci i młodzieży, dbanie o ich zdrowie, rekreację oraz zapewnienie bezpieczeństwa.