Archiwum

Nowy komendant w Łochowie

Podczas uroczystej zbiórki Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Andrzej Styrczula powitał na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Łochowie asp. Monikę Parys-Gąsiorowską.

Mł. insp. Andrzej Styrczula w obecności przedstawicieli władz samorządowych oraz instytucji współpracujących z węgrowską Policją oraz policjantów i pracowników cywilnych KP w Łochowie, wręczył podinsp. Mariuszowi Okulusowi rozkaz o odwołaniu ze stanowiska a asp. Monice Parys-Gąsiorowskiej wręczył rozkaz o powierzeniu obowiązków na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Łochowie. Podinsp. Mariusz Okulus, przeszedł do sąsiadującej jednostki, gdzie zostały mu powierzone obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

 

Od 15 lipca obowiązki na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Łochowie pełni asp. Monika Parys-Gąsiorowska, która od początku służby była związana z pionem kryminalnym w Komendzie Powiatowej Policji w Węgrowie. Od listopada 2014 roku pełniła obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Łochowie.

Sierż. szt. Anna Maliszewska