Archiwum

Baw się razem z nami

Blisko 400 zawodników z 27 drużyn uczestniczyło w rozgrywkach Pucharu Polski dzieci w unihokeju przeprowadzonego w dniach 18-19 czerwca 2016 r. w Łochowie, który po raz kolejny stał się centrum unihokeja w Polsce. Nad dwóch łochowskich halach sportowych po raz trzeci rozegrano emocjonujące zawody. Młodzi unihokeiści rywalizowali dwóch  kategoriach wiekowych: chłopcy 2004 i młodsi oraz chłopcy 2006 i młodsi. 

 

„Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!".Te słowa, oprócz rad trenerów, wsparcia kibiców i stresu, towarzyszyły chyba każdemu zawodnikowi i każdej zawodniczce. Doskonale było to widoczne w  każdym rozgrywanym spotkaniu. Często o wyniku decydowały ostatnie sekundy spotkania, a czasem nawet dogrywka i karne.

W meczu finałowym gospodarz turnieju ULKS Olimpia Łochów musiał uznać wyższość zawodnikami z „za miedzy” – UKS Bankówka Zielonki.

W kategorii 2006 i młodsi uczestniczyło 12 zespołów. Najmłodsi adepci unihokeja wykazali się dużymi umiejętnościami i wielką wolą walki. Najlepsza drużyną w tej kategorii wiekowej został UKS Kołaczkowo (w. wielkopolskie), który w finale pokonał Szkołę Podstawową nr 40 z Sosnowca. 

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsze drużyny puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminę Łochów, Powiat Węgrowski, Samorząd Województwa Mazowieckiego, Polski Związek Unihokeja, Stowarzyszanie Rodziców i Nauczycieli na Rzecz Pomocy Szkołom „Olimpia”.

Stowarzyszenie Rodziców i Nauczycieli na Rzecz Pomocy Szkołom "Olimpia" zaprasza chłopców 6 - 12 lat na sportowy obóz dochodzeniowy „Wakacje z unihokejem” który odbędzie się w dniach 17-31.08.2016 w hali sportowej w Łochowie. Zgłoszenia do 30.07.2016 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                JS