Mistrz Polski Młodzików

Osiem najlepszych  drużyn unihokejowych w Polsce:UKS Bankówka Zielonka, UKS Feniks Kramarzyny, LUKS Nolet Żabi Róg, UKS Fenomen Babimost, UKS Floorball Gorzów Wielkopolski, UKS Zryw Przykona, UKS Absolwent Siedlec oraz ULKS Olimpia Łochów, spotkały się w dniach 7-8 maja br. w Łochowie, aby rywalizować o medale Mistrzostw Polski w kat. młodzików.

W rundzie zasadniczej drużyny zostały podzielone na dwie grupy, które wyłoniły pary playoff.

 

 

Fenomen Babimost

1:2

UKS Feniks Kramarzyny

Zryw Przykona

2:6

ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW

UKS Bankówka Zielonka

4:1

Absolwent Siedlec

LUKS Nolet Żabi Róg

3:2

Floorball Gorzów Wlkp.

Fenomen Babimost

4:1

Zryw Przykona

ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW

6:2

UKS Feniks Kramarzyny

UKS Bankówka Zielonka

10:3

LUKS Nolet Żabi Róg

Floorball Gorzów Wlkp.

5:2

Absolwent Siedlec

UKS Feniks Kramarzyny

7:0

Zryw Przykona

ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW

5:3

Fenomen Babimost

Absolwent Siedlec

2:5

LUKS Nolet Żabi Róg

Floorball Gorzów Wlkp.

3:4

UKS Bankówka Zielonka

 

Faza playoff 

Fenomen Babimost 

10 : 0

 Absolwent Siedlec

ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW 

4 : 1

 LUKS Nolet Żabi Róg

Floorball Gorzów Wlkp. 

4 : 0

 Zryw Przykona

UKS Bankówka Zielonka 

4 : 1

 UKS Feniks Kramarzyny

Absolwent Siedlec 

5 : 2

  Zryw Przykona

Fenomen Babimost  

5 : 2

 Floorball Gorzów Wlkp. 

LUKS Nolet Żabi Róg 

2 :1

 UKS Feniks Kramarzyny

ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW 

4 : 1

FINAŁ

 UKS Bankówka Zielonka

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

 

  1. ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW (woj. mazowieckie)
  2. UKS Bankówka Zielonka (woj. mazowieckie)
  3. LUKS Nolet Żabi Róg (woj. warmińsko-mazurskie)
  4. UKS Feniks Kramarzyny (woj. pomorskie)
  5. Fenomen Babimost (woj. lubuskie)
  6. Floorball Gorzów Wlkp. (woj. lubuskie)
  7. Absolwent Siedlec (woj. wielkopolskie)
  8. Zryw Przykona (woj. łódzkie)

 

All Star Finału Mistrzostw Polski młodzików

Klasyfikacja końcowa:

 

Bramkarz – Kacper Postek (Zielonka Bankówka)

Prawy obrońca – Łukasz Sadolewski (Olimpia Łochów)

Lewy obrońca – Jakub Gadomski  (Olimpia Łochów)

Środkowy – Piotr Chamot (Nolet Żabi Róg)

Lewy napastnik – Fabian Dołgoszyj (Feniks Kramarzyny)

Prawy napastnik – Paweł Iterman (Bankówka Zielonka)

MVP – Kacer Skura (Olimpia Łochów)  

 

Król strzelców – Nikodem Gawroński (Fenomen Babimost)

   Nagrody dla najlepszych drużyn i zawodników wręczył Burmistrz Łochowa p. Robert Gołaszewski oraz Prezes Polskiego Związku Unihokeja p. Marek Chomnicki.

    Nagrody zakupiono ze środków Gminy Łochów oraz Polskiego Związku Unihokeja.

                Gratulujemy tak wielkiego sukcesu. Być najlepszą drużyną w kraju to nie lada wyczyn, a obok również sukces, tylko że juniorów młodszych.

                R

 
Michal Krupa