Archiwum

Wściekły Łoś - wyrusza

                Mam świetną wiadomość dla wszystkich miłośników jednośladów oraz tych którzy lubią bawić się w ich towarzystwie – 8 i 9 maja w  Koszelance odbędzie się trzynasty zlot motocyklowy Wściekłe Party.

                Nazwa i miejsce zlotu nie są przypadkowe, ponieważ impreza ta jest organizowana przez Łochowski Klub Motocyklowy Wściekły Łoś w miejscu, które szczególnie upodobały sobie łosie - największe zwierzęta naszych lasów, czyli jak zwykle polana koło Ośrodka Wypoczynkowego „Koszelanka”. Oczywiście impreza kierowana jest głównie do właścicieli i użytkowników jednośladów, ale nie tylko.

Organizatorzy zadbali bowiem o to, by osoby, które tylko sympatyzują z motocyklistami i cenią sobie ten klimat również znalazły coś dla siebie w ów majowy weekend.

                Nie zabraknie więc dobrego rockowego grania, które uczestnikom zlotu codziennie fundować będą zespoły: Plan (występowali m.in. na Przystanku Woodstock), Potato Monster, Autsajder, Raven oraz Vecordia (zespół związany z Łochowem). Program imprezy przewiduje też paradę motocyklową do Łochowa na plac koło fontanny, gdzie między innymi odbędzie się konkurs wolnej jazdy. To jest tylko skromny wycinek tego, co zaplanowano na ten weekend. Będzie „wściekle” i głośno w piątek wieczorem i przez całą sobotę, natomiast w niedzielę na zlotowiczów czekać będzie pyszne śniadanko.

                Jeśli więc kochacie motocykle i klimat z nimi związany oraz dobrą rockową muzykę to nie może  Was zabraknąć w Koszelance! Szczegółów dotyczących zlotu Wściekłe Party 13 szukajcie na stronie: www.wsciekle-losie.pl oraz na www.facebook.com/wsciekly.los .

                Robert