Archiwum

Alternatywne Uroczysko

Dnia 28. marca br. w Miejskim i Gminnym Ośrodku Kultury w Łochowie, w ramach Łochowskiej Sceny Alternatywnej odbył się 15 już koncert z cyklicznej serii - Uroczysko. Organizatora tego przedsięwzięcia - Ernesta Madlińskiego, wspierał MiGOK w Łochowie. Tego wieczoru odbyły się koncerty trzech zespołów: Grey Smoke (Rock), Wparkustraszy (Alternative rock) i Cheap Tobacco (Rock&Blues).

Impreza bardzo podobała się wszystkim uczestnikom. Każdy zespół zaprezentował się fantastycznie. Grey Smoke z Długosiodła, pomimo że jest zespołem istniejącym tylko pół roku, został przyjęty gorącymi brawami.

Wparkustraszy z Wyszkowa, wraz z energicznym wokalistą, rozgrzał publiczność, przygotowując ją tym samym do spotkania z gwiazdą wieczoru - CHEAP TOBACCO z Krakowa. Grupa ta, jest zdobywcą wielu nagród muzycznych, m.in. zajęła pierwsze miejsce na Rawa Blues Festiwal w 2013 roku, a ich muzykę można usłyszeć w wielu stacjach radiowych, np. w radiowej Trójce - w audycjach Panów: Barona i Chojnackiego. To był bardzo energetyzujący występ. Podsumowując – impreza się udała, zapraszamy na następne.

AK&RŻ