Archiwum

Akcje łochowskiego CARITAS

       „Tak, pomagam” oraz  „Świąteczna paczka” to dwie grudniowe akcje łochowskiego CARITAS, to około 500 kg artykułów spożywczych, które trafiły do rodzin potrzebujących wsparcia. Mamy nadzieję, że dzięki temu, Święta Bożego Narodzenia były dla nich, choć trochę radośniejsze.

       Bóg zapłać, wszystkim darczyńcom, wszystkim wolontariuszom, którzy ochoczo i z otwartym sercem włączyliście się w te dzieła miłosierdzia.  

       Już na sobotę, 9 lutego br. mamy przyjemność zaprosić Państwa na bal, który tradycyjnie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 3.

       W tym roku szczególnie prosimy o zaszczycenie nas swoją obecnością, gdyż czas kryzysu ze wzmożoną siłą dotknie ludzi ubogich a bieda zagląda w oczy kolejnym rodzinom. To dzięki Państwa hojności, nasz łochowski CARITAS może im pomagać, gdyż pieniądze  pozyskane na balu to tak naprawdę jedyne źródło finansowania naszej działalności.

       To nie my wolontariusze Caritasu, a Państwo uczestnicy bali organizowanych przez nas, jesteście największymi wolontariuszami. Również dzięki wydzielonej części ceny zaproszenia mamy możliwość organizowania Pikniku Rodzinnego „Anioły w Łochowie. Szczegóły dotyczące balu znajdziecie Państwo na plakatach.