Archiwum

ŁKSiacy wrócili do treningów

Po ponad 2 miesiącach odpoczynku od futbolu piłkarze Łochowskiego Klubu Sportowego powrócili do treningów. Przed nimi blisko 1,5 miesiąca ciężkich przygotowań i gier kontrolnych, które mają doprowadzić podopiecznych Pawła Wróbla do optymalnej formy przed zmaganiami o mistrzostwo siedleckiej Ligi Okręgowej. 20 stycznia na pierwszych zajęciach szkoleniowiec ŁKSu miał do dyspozycji 19 piłkarzy, którzy „głodni” gry przystąpili do przygotowań.

Pierwszy sparing miał odbyć się 8 lutego, jednak niestety nie dojdzie do skutku.

Zamiast tego, trener zarządził grę wewnętrzną, która ma zastąpić test-mecz. 12 lutego pierwszym sparingpartnerem będzie Korona Ostrołęka. W kolejnych meczach ŁKSiacy zmierzą się z takimi drużynami jak: Orzeł Unin, Mazur Radzymin, Tajfun Jartypory oraz Bug II Wyszków. Możliwe, że oprócz tych spotkań uda się jeszcze rozegrać jakiś mecz „last minute”.

Jeśli chodzi o transfery to na chwilę obecną jest możliwy jeden transfer do klubu i prawdopodobnie będzie nim Sebastian Sienkiewicz. Wraz z całym zespołem rozpoczął już treningi, jednak umowa transferowa wciąż nie jest podpisana. Na razie nic nie wskazuje na to, że będą jakieś ubytki z klubu. Cieszy to, ponieważ zostało do rozegrania sporo spotkań i szeroka kadra na pewno będzie potrzebna.

 

Paw gol