Archiwum

19. raz w Ostrówku

Po raz 19 WOŚP zagrała w Zespole Szkół w Ostrówku, a w niej było 37 wolontariuszy, w tym 5 nauczycieli. Od 16.00 do 21.00 charytatywnie grał (jak co roku) zespół Nevada i po raz pierwszy Diley.

Na terenie szkoły działała kawiarenka z pysznymi domowymi ciastami, loteria fantowa z maskotkami podarowanymi przez uczniów naszej szkoły; cieszyły oko kompozycje kwiatowe. Bardzo dużym zainteresowaniem najmłodszych cieszył się plac zabaw przygotowany w budynku szkoły (trampolina, zjeżdżalnia, basen z piłeczkami, tor przeszkód, łowisko rybek i inne). Gadżety otrzymane z Fundacji i rękodzieła wykonane przez miejscowych artystów można było zakupić podczas licytacji. Na aukcji zebrano 2.340 zł.

 

Miejscowi strażacy przekazali na aukcję dużego misia strażaka, a o godzinie 20.00 odpalili światełko do nieba ufundowane przez pana Karola Tężyńskiego.

Jak co roku mogliśmy liczyć na wiernych sponsorów, którym bardzo serdecznie dziękujemy.

Ze zbiórki ulicznej, w sklepach Topaz i Carrefour Express oraz całej akcji w szkole udało nam się zebrać 23.320,65zł. Za wkład do tegorocznej zbiórki dziękujemy społeczności gimnazjalnej w Jadowie,  ZSP im. J. Kochanowskiego w Węgrowie oraz SP Nr 3 w Łochowie, a także wszystkim instytucjom i osobom, które wsparły naszą akcję.

Cieszymy się, że choć jesteśmy małą miejscowością potrafimy otworzyć ludzkie serca. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli z nami zagrać w WOŚP. Już dziś zapraszamy na nasz jubileuszowy 20 finał WOŚP.

 

               Sie ma!