Szlachetna paczka

Projekt SZLACHETNA PACZKA odbywa się po raz trzynasty. Co roku w przemyślany sposób łączy potrzebujące rodziny, wolontariuszy, darczyńców przygotowujących pomoc materialną i dobroczyńców finansujących organizację projektu.

W tym roku debiutujemy w naszym rejonie ŁOCHÓW. Po raz pierwszy osoby potrzebujące z naszej lokalnej społeczności będą miały szansę poznać czym jest Szlachetna Paczka i jakie dobro ze sobą niesie.

Co roku w całej Polsce tysiące wolontariuszy w ramach  projektu SZLACHETNA PACZKA docierają z pomocą do najbardziej potrzebujących rodzin, które żyją w niezawinionej biedzie. Angażując innych ludzi w mądrą pomoc, wolontariusze realnie zmieniają społeczność, w której żyją. Spotykają się z potrzebującymi w ich domach, pytają o konkretne potrzeby, diagnozują sytuację i dbają o jak najwyższej jakości pomoc przygotowywaną przez darczyńców. Wolontariusze  łączą bogatych i biednych w  tych miejscach, w których mieszkają.

Także w naszym mieście można zostać wolontariuszem Paczki. Zgłoś się na www.superw.pl  do 15 października.

Zostań wolontariuszem Paczki. Połącz biednych i bogatych! 

Dla 68% wolontariuszy udział w Paczce był najważniejszym wydarzeniem w życiu.

- Zapraszam do podjęcia wyzwania i pomocy w wygrywaniu życia tym, którzy potrzebują impulsu do zmiany!

zachęca Małgorzata Krzemińska, lider rejonu Łochów.

Kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 
Michal Krupa