Archiwum

Zagrają po raz XXI

Logo WOŚP
       Orkiestra Jurka Owsiaka zagra po raz XXI! Tegoroczne wydarze
nie będzie się różnić  od poprzednich edycji. Fundacja zaczyna nowy etap w swojej działalności! Tym razem, postanowiła przeznaczyć pół puszki dla dzieci, pół dla seniorów. Hasło najbliższej akcji brzmi: „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”.

       Mimo, iż akcja WOŚP odbywa się od dwudziestu lat, fundacja Jurka Owsiaka przy okazji każdego finału spotyka się z falą krytyki.  Nie zamierzamy bawić się w adwokata pomysłodawcy tej akcji. Chcemy tylko zaznaczyć, iż niezależnie od negatywnego rozgłosu, finał co roku przynosi duży sukces i przekłada się na realną pomoc. I to jest najważniejsze. Wszystkie tematy poboczne tj. Woodstock czy wynagrodzenie Pana Jurka oraz reszty ekipy odstawmy na bok. Istotne są wyniki, a ich nie sposób nie dostrzec będąc w szpitalu na jakiejkolwiek wizycie. Za kilka dni wszyscy będą mieli okazję wesprzeć dziecięce oddziały szpitalne oraz pomóc w poprawianiu jakości życia seniorów. Zapewne wielu z Was przyzna, że potrzeby właśnie tej grupy społecznej często są ignorowane. W tym roku, wrzucając pieniądz do puszki pomyślisz także o swojej przyszłości  i swoim miejscu w świecie seniora.

       13 stycznia 2013 w MiGOK Łochów odbędzie się finał z pompą. Sztab przewidział mnóstwo atrakcji dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Pokażmy, że mimo wielu zawirowań dnia codziennego, własnych problemów i gonitwy jesteśmy w stanie się zebrać i poczuć dobrą energię, którą daje niesienie pomocy! Najbliższy łochowski finał będzie różnił się od poprzednich edycji - postawiliśmy na potrzeby każdego mieszkańca naszej okolicy. Przygotowania trwają od ponad pół roku! Niedawno mieliśmy przyjemność gościć na nagraniu spotu reklamowego, co pozwoliło nam poznać Jurka Owsiaka i przekonać się na własne oczy i uszy, że to człowiek szczery… i bardzo konkretny. Razem z gronem pięćdziesięciu wolontariuszy zapraszamy na XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łochowie! Udało nam się nawiązać współpracę z lokalnymi firmami i artystami za co wszystkim serdecznie dziękujemy! Gdyby nie wsparcie  „sąsiadów” nie udałoby nam się zaplanować tak wielu wydarzeń i zorganizować tego dnia na taką skalę!

Pozdrawiamy serdecznie - Sztab Łochów:

Martyna Matuszak, Ewa Strąk, Łukasz Zupnik, Eliza Damętko i wolontariusze!