Archiwum

„Bioróżnorodność nad Liwcem”

Pod takim tytułem Stowarzyszenie - Lokalna Grupa Działania „Bądźmy Razem”, ogłosiło konkurs fotograficzny, którego jest jednocześnie organizatorem. Konkurs ma celu wzrost świadomości mieszkańców w zakresie bioróżnorodności i roli pszczół, promowanie młodych talentów w sztuce fotografii, rozwijanie inwencji twórczej i kreatywności, zachęcanie uczestników do dostrzegania piękna najbliższej okolicy i jest on adresowany do uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych obszaru LGD „Bądźmy Razem” (gminy z terenu powiatu węgrowskiego i gm. Bielany w pow. sokołowskim).

 

Konkurs oparty jest na współzawodnictwie indywidualnym, jednak zgłoszenie do konkursu może nastąpić wyłącznie za pośrednictwem szkoły, która może dokonać jednego zgłoszenia obejmującego nie więcej niż 10 indywidualnych prac konkursowych. Zgłoszenia do Konkursu można dokonać w terminie do 13 września 2019 r. do godz. 23.59 poprzez przesłanie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. odpowiedniego formularza. Prace konkursowe muszą być oryginalnymi pracami własnymi uczniów szkoły zgłaszającej, nigdzie wcześniej niepublikowanymi. Fotografia konkursowa musi być fotografią przyrody pokazującą pojedynczy element bogactwa naturalnego obszaru Doliny Liwca w granicach Powiatu Węgrowskiego, lub Gminy Bielany. Fotografia konkursowa może być wykonana wyłącznie indywidualnie. Każdy uczestnik do Konkursu może zgłosić jedną fotografię konkursową.

W Konkursie zostaną przyznane następujące nagrody rzeczowe: I - o wartości 300 zł, II - o wartości 250 zł, III - o wartości 200 zł. Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymają dyplomy.

Informacja o Konkursie, Regulamin i formularz zgłoszeniowy zamieszczone są na stronach internetowych Organizatora i Partnerów, tj. gmin członkowskich LGD „Bądźmy Razem”.