Witek muzyk ulicy

7 czerwca w sali widowiskowo-kinowej im. I. J. Paderewskiego łochowskiego ośrodka kultury odbył się koncert Witka muzyka ulicy, który przyjechał do nas z zespołem. Artysta ten dość niedawno zadebiutował albumem Gram Dla Was sfinansowanym przez fanów za pomocą crowdfundingu. Jego historia jest niesamowita i urzekająca, fani naprawdę mogą się z nim utożsamiać, bo mówi o problemach, które znają.

Artysta wykonał wspaniały koncert trafiając publiczności do serc, Jego charyzma i osobisty wdzięk za każdym razem wprawiał słuchaczy w osłupienie i nostalgię. Pomimo rytmicznych kawałków artysta przemycał teksty

dotyczące problemów z życia codziennego i tym samym dawał dowód na to, że jest prawdziwy.

Koncert przedłużał się z minuty na minutę, Witek bawił na scenie  dobre 2,5 godziny rozpalając publiczność do czerwoności.

Po koncercie najwierniejsi fani czekali na artystę, by móc z nim zrobić zdjęcie, wziąć autograf . Witek pomimo zmęczenia z entuzjazmem pozował do zdjęć, rozdawał nie tylko autografy ale uśmiech i serdeczność. Reasumując  to wydarzenie jesteśmy przekonaniu, że występ Witka wpisał si ę w niezapomniane przeżycie i wrażenia niejednego odbiorcy z naszej Gminy i nie tylko. Dziękujemy. 

A. Sęczyk

 
Michal Krupa