Witek Muzyk Ulicy

Słuchacze dobrej muzyki mieli okazję obejrzeć wspaniały koncert Witka Muzyka Ulicy, który odbył się w sali widowiskowo-kinowej Miejskiego i Gminnego Ośrodka Kultury w Łochowie dnia 7 czerwca br.  o godzinie 19:00. Koncert ten to dużo grania, śpiewania, klaskania i tupania, no i wiele opowieści różnej treści z życia muzycznego ulicznika.

Kim jest Witek Muzyk Ulicy? 

 

Artysta, który niedawno zadebiutował albumem Gram Dla Was sfinansowanym przez fanów za pomocą crowdfundingu. Jego historia jest niesamowita i urzekająca. Fani naprawdę mogą się z nim utożsamiać, bo mówi o problemach, które znają. Jest prawdziwy, szczery, pisze proste i bardzo zaraźliwe piosenki i zyskuje sympatyków z każdym dniem. 

Witek wpisuje się w długą tradycję miejskich bardów. Ma za sobą wiele trudnych doświadczeń mimo to wzbudza jednoznaczną sympatię, bo po prostu sprawia wrażenie człowieka, który wyzwolił się z korporacyjnego świata i z akordeonem w rękach walczy o swoją wolność.

Muzyk wśród uliczników i ulicznik wśród muzyków. Komponuje, aranżuje i pisze słowa do piosenek. Jako jedyny artysta w Polsce zagrał na Stadionie Narodowym bez nagłośnienia. Wydał 2 płyty w stylu folko - rocko - punko - polo. Umiejętnie łączy nuty z literami. Jego marzeniem jest nie śpiewać coverów w Opolu.

               R

 
Michal Krupa