Wydarzenia

Witek Muzyk Ulicy

Wszystkich słuchaczy dobrej muzyki zapraszamy na wspaniały koncert Witka Muzyka Ulicy, który odbędzie się w Miejskim i Gminnym Ośrodku kultury w Łochowie dnia 7 czerwca br.  w sali widowiskowo-kinowej o godzinie 19:00. Cena biletu 90 zł. (w dniu koncertu 100 zł). https://biletyna.pl/koncert/Witek-Muzyk-Ulicy-2/Lochow


Kim jest Witek Muzyk Ulicy? 

Artysta, który niedawno zadebiutował albumem Gram Dla Was sfinansowanym przez fanów za pomocą crowdfundingu. Jego historia jest niesamowita i urzekająca. Fani naprawdę mogą się z nim utożsamiać, bo mówi o problemach, które znają. Jest prawdziwy, szczery, pisze proste i bardzo zaraźliwe piosenki i zyskuje sympatyków z każdym dniem. 

 

Witek wpisuje się w długą tradycję miejskich bardów. Ma za sobą wiele trudnych doświadczeń mimo to wzbudza jednoznaczną sympatię, bo po prostu sprawia wrażenie człowieka, który wyzwolił się z korporacyjnego świata i z akordeonem w rękach walczy o swoją wolność.

 

Muzyk wśród uliczników i ulicznik wśród muzyków. Komponuje, aranżuje i pisze słowa do piosenek. Jako jedyny artysta w Polsce zagrał na Stadionie Narodowym bez nagłośnienia.

Wydał 2 płyty w stylu Folko - Rocko - Punko - Polo.

Umiejętnie łączy nuty z literami. Jego marzeniem jest nie śpiewać coverów w Opolu.

Dużo grania, śpiewania, klaskania i tupania, no i wiele opowieści różnej treści z życia muzycznego ulicznika.

 

Zapraszamy !!!