Wydarzenia

Zima 2019 w MiGOK Łochów

Miejski i Gminny Ośrodek Kultury w Łochowie, zaprasza na wydarzenia kulturalne w styczniu i lutym. Przez całe ferie zimowe w dniach 23.01.2019 - 10.02.2019 na przybyłych czeka mnóstwo atrakcji.

Zaczynamy 23.01 Galą Noworoczną, czyli podsumowaniem półrocznego działania ognisk muzycznych i kół zainteresowań.

Z okazji ferii w Domu Kultury, Kino Łochów przygotowało „Bajkowe poranki dla dzieci” w ramach których w dniach od 24 stycznia do 10 lutego, o godzinie 10:00, najmłodsi będą mogli zobaczyć specjalne pokazy w promocyjnej cenie - 12zł za bilet. Do każdego biletu dołączony będzie zestaw, popcorn i napój gratis. Po seansie czekają kolejne zajęcia, m. in. zajęcia plastyczne, gry planszowe, zajęcia ceramiczne oraz teatralne. Finałem zajęć teatralnych będzie występ 1 lutego w piątek o godzinie 16:00.

Oprócz zajęć, w samo południe, wszyscy zgromadzeni będą mieli możliwość spożyć ciepły posiłek.

W drugim tygodniu od 4 lutego, dzieci oraz młodzież będą mogli skorzystać z zajęć tanecznych ekipy Next Level. 8 lutego MiGOK Łochów zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Balu Karnawałowym, który odbędzie się w sali bankietowej w godzinach 15:00-17:30. Naturalnie stroje karnawałowe są mile widziane.

Z kolei w sobotę 9 lutego Miejski i Gminny Ośrodek Kultury w Łochowie, wraz z Grodziskim Klubem Szaradzistów „Edyp” organizują VI Ogólnopolskie Szaradziarskie Mistrzostwa Łochowa. Impreza odbędzie się o godzinie 11:00 w odnowionym budynku łochowskiego dworca kolejowego. Obecnie prowadzony jest nabór uczestników, którzy chcieliby zmierzyć się z przysłowiową „Jolką”, czyli zbiorem krzyżówek i łamigłówek.  Zgłoszenia prosimy kierować pod numerem telefonu 512-100-354 lub na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Zapisy trwają do 1 lutego.

Łochowskie kino zaprasza także dzieci i starszych w ramach regularnych seansów od piątku do niedzieli. Aktualny repertuar jest dostępny w kinie, na stronie www.lochow.naszgok.pl, a także na profilu Facebook’owym - Kino Łochów. Serdecznie zapraszamy na spędzenie okresu ferii w Miejskim i Gminnym Ośrodku Kultury w Łochowie.

       Daniel Strąk