Archiwum

Podwójne zwycięstwo!

Czasem zdarza się, że jakieś wydarzenie jest ważniejsze, niż mecz w unihokeja. Rzadko, ale jednak. W ostatni weekend września doświadczyliśmy tego i dopisaliśmy to jako kolejne zwycięstwo na koncie Olimpii Łochów!

Rywalizację w tym sezonie zaczęliśmy bardzo niepewnie od podziału punktów z drużyną z Łodzi. Zdołaliśmy wygrać tylko w niedzielę i to w doliczonym czasie gry. Uratował nas po raz kolejny Sebastian Sternicki, który dostał przydomek „człowiek-dogrywka”. Zdecydowanie lepiej zagraliśmy w Toruniu, gdzie dwukrotnie pokonaliśmy „TLU Kala-Izolacje”. Cieszy mała ilość straconych bramek oraz gra na trzy piątki.

Jednak tydzień później odbyło się o wiele ważniejsze wydarzenie. Nasz kapitan Kacper Wierzchołowski, który gra w Olimpii od samego początku, czyli ponad 10 lat wziął ślub. Spisał się tak dobrze, że został wybrany najlepszym zawodnikiem na weselu. To było zwycięstwo w bardzo dobrym stylu. Młodej Parze: Kasi i Kacprowi życzymy wszystkiego, co najlepsze, dużo dobra i miłości. Czekamy na młodych unihokeistów!

Trwając w weselnej euforii przygotowujemy się do kolejnych spotkań. Jest czas pracy i czas zabawy, a najważniejsze, by tego nie pomieszać. W weekend 27-28  października zagramy przed własną publicznością z ULKS Józefiną. Nie możemy już sobie pozwolić na wpadki. Jak będziemy gubić punkty, ciężej będzie się przebić w playoffach.

Tuż przed zamknięciem okna transferowego do naszej drużyny rzutem na taśmę dołączył Cezary Grotkowski. „Czaro” miał trochę przerwy, ale ambitnie podchodzi do treningów i będzie z niego pożytek. Mamy szeroką kadrę, jest duża rywalizacja, staramy się grać na trzy piątki.

Z ważniejszych rzeczy warto dodać, że mamy nowy komplet strojów, w których zadebiutowaliśmy w Toruniu. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim sponsorom za wsparcie. Prezentują się świetnie!

Będzie ciężka praca, będą sukcesy. Jak w każdym sezonie - walczymy o medal. Do zobaczenia w ostatni weekend października w łochowskiej hali!

Karol Miszczuk