Przygotowania czas zacząć!

Chociaż trwają wakacje i większość osób korzysta z zasłużonego odpoczynku, my ruszyliśmy z przygotowaniami do kolejnego unihokejowego sezonu. Pozazdrościliśmy piłkarzom, a przede wszystkim kibicom polskiej ekstraklasy i jak najszybciej chcemy rozpocząć rozgrywki!

Pierwszy mecz ligowy rozegramy w weekend 8-9 września 2018, ale już na początku sierpnia ruszamy do czeskiej Pragi (w grudniu zostaną tam rozegrane finały Mistrzostw Świata Mężczyzn), by po raz kolejny zagrać w największym międzynarodowym turnieju Czech Open.  W tym roku swój przyjazd zapowiada blisko 250 ekip z całej Europy. Obok Olimpii Łochów Polskę reprezentować będą dwie żeńskie drużyny: MMKS Podhale oraz Interplastic Olimpia Gdańsk.

 

W fazie grupowej zagramy z gospodarzami: Wizards DDM Praha 10 i FBS Olomouc, a także ze Szwedami z IK Nordia. Z pewnością te nazwy nic Państwu nie mówią. Nie szkodzi, mi też nie. Jednak warto wziąć pod uwagę, iż drużyna narodowa Szwecji jest aktualnie wicemistrzem świata, a Czechy w 2016 roku w Rydze zajęły 4. miejsce. Polska dla odmiany była dopiero 13. Dzieli nas przepaść, którą z roku na rok chcemy zmniejszać. To doskonała okazja, by zobaczyć jak grają najlepsi zawodnicy na świecie, a także samemu spróbować sił z wielokrotnie lepszym przeciwnikiem.

Wyjazd do Pragi to też czas, by zwiedzić to piękne miasto (starówka, Most Karola) i spróbować Kofoli (lokalnej odmiany Coca-Coli i Pepsi). Jest pyszna, naprawdę!

Obiecujemy na bieżąco relacjonować wyjazd do południowych sąsiadów na naszym facebookowym fanpejdżu!

Na koniec chciałbym poprosić kibiców, ludzi dobrej woli, a także czytelników Gazety Łochowskiej o wsparcie. Koszty utrzymania drużyny są spore, a my chcemy się ciągle rozwijać. Krótko mówiąc SZUKAMY SPONSORÓW!

Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt z naszym Trenerem Januszem Sternickim pod nr tel. 660 982 721 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Na pewno się dogadamy! Na tę chwilę bardzo dziękujemy dwóm firmom, które zdecydowały się podjąć z nami współpracę: CST Centrum Szkoleniowe Turbo Piotr Łucak oraz Zakład Usług Kaniuk.

Do zobaczenia!

    K.M.

 
Michal Krupa