Tego w Łochowie jeszcze nie było!

 Dnia 21 czerwca 2018r. w MiGOK'u - Łochów odbyła się premiera spektaklu tanecznego "Siła Przyjaźni" zaprezentowanego przez Studio Tańca Next Level, które prowadzi Rafał Snopczyński. Był to pierwszy tego rodzaju projekt, który przyjął wiele pozytywnych pochwał oraz doczekał się owacji na stojąco.

Spektakl ten jest wielkim wzruszającym widowiskiem, opowiadającym o losach młodej dziewczyny, która zapragnęła przeżyć niezapomniane przygody. Bohaterka spektaklu wyrusza  w niesamowitą podróż, gdzie zapoznaje nowego przyjaciela, z którym przeżywa wiele pięknych, wzruszających ale i również dramatycznych chwil.

Cała  opowieść, uświadamia Widzowi, że sami nie zawsze możemy dać sobie ze wszystkim radę i pokazuję ze we dwoje, troje, bądź w grupie jesteśmy silniejsi, ponieważ mamy poczucie wspólnego wsparcia oraz bezpieczeństwa.   

Spektakl ten otworzył nową drogę dla Studia Tańca Next Level! Mamy nadzieję, że droga ta pogłębi się jeszcze bardziej i wejdzie na wyższe poziomy!   

Zapraszamy wszystkich serdecznie na zajęcia taneczne do MiGOK'u i wstąpienie do Naszej wspaniałej tanecznej rodziny. Zajęcia ruszają od września. Więcej informacji można uzyskać na Facebook'u @Studio Tańca NEXT LEVEL - Łochów.

Sławomir Gąsiewski

 
Michal Krupa