Rodzinny Ekopiknik

Tłumy na ekopikniku

 

Lasy Państwowe i Nadleśnictwo w Łochowie 21 kwietnia 2013r. obchodziło Dzień Ziemi - Ekopiknik Rodzinny.

Wszyscy dbający o środowisko w którym mieszkają, szanujący Ziemię mogli cieszyć się świętowaniem na terenie Nadleśnictwa w Łochowie, przy ul. Wyszkowskiej 21. Podczas Ekopikniku znalazło się mnóstwo atrakcji, konkursów, stoisk z pamiątkami i ekologiczną żywnością dla dzieci i dorosłych.

 

Ekopiknik rodzinny oficjalnie otworzyli Nadleśniczy Nadleśnictwa Łochów oraz Burmistrz Łochowa.

Ważnym punktem tego programu była zbiórka elektro-śmieci, a w zamian za to otrzymywało się sadzonkę drzewka oraz uczestnictwo w losowaniu nagród.

To chyba jedyny czas, gdzie każdy mógł zwiedzić Wyłuszczarnię Nasion i szczegółowo dowiedzieć się od pana leśniczego wszystkiego o naszych lasach, jego powstawaniu oraz co się dzieje w wyłuszczarni nasion, czym tutaj zajmują się leśnicy - strażnicy i opiekunowie naszych pięknych lasów.

Niezmiernie ciekawy i widowiskowy był spektakl teatru MAKATA w reżyserii Artura Lisa. Zdjęcia i filmy nie oddają charakteru i klimatu tego co przeżywa się będąc uczestnikiem w tym przedstawieniu. Aktorzy grali naprawdę całym sobą, dało się wczuć w ich rolę, w to co chcą przekazać Tobie i każdemu z widzów będących na scenie - a scena to plener wśród widzów. Teatr MAKATA da się pokochać do pierwszego wejrzenia na żywo! Polecamy!

Gminne Centrum Informacji

teatr

 
Michal Krupa