Wydarzenia

Dni Łochowa 2018

Organizatorem tegorocznych Dni Łochowa, jak i z lat minionych, jest Miejski i Gminny Ośrodek Kultury. To impreza cykliczna, mająca charakter otwartej i prestiżowej artystycznej imprezy plenerowej, stanowiąca istotną reklamę, m.in. zasobów kulturalnych i turystycznych naszego rejonu. Jest to największa i jedyna tego typu impreza gromadząca publiczność, dochodzącą do 2000 widzów! Tegoroczna edycja obchodów Dni Łochowa odbędzie się 21 lipca.

 

Patronem honorowym objęli wydarzenie Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk oraz Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski.

Organizator stara się za każdym razem wzbogacać program imprezy koncertami gwiazd, plenerami artystycznymi, itp.. Jedną z głównych atrakcji wydarzenia będzie występ gwiazdy disco polo - Zespołu Boys, działającego na rynku muzycznym od 1991 roku i jest on niekwestionowaną gwiazdą polskiej muzyki popularnej, m.in. za sprawą przebojów „Jesteś szalona”, „Biba” czy „W oczach niebo”. Kolejne uświetnienie tego wieczoru to koncert zespołu Bala Band, jednego z najpopularniejszych i najlepiej brzmiących cover band w Polsce. Podczas imprezy zaprezentują się również lokalne zespoły, m.in. Wysokie Stężenie Blusa, Łochowianie, Gwizdalanki oraz Kapela Łochowska. Dodatkowo wydarzeniu towarzyszyć będą stoiska rękodzielnicze i handlowe oraz wesołe miasteczko.

Zapraszamy - 21 lipca tuż, tuż.

 

 
Michal Krupa