Olimpia na „5”

Na pierwszy mecz w sezonie Ekstraligi Mężczyzn Łochowska Olimpia udała się na Podkarpacie, aby stawić czoło Bieszczady24.pl Wilki Sanok.

Po dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym (udział w Czech Open, wygrane w meczach sparingowych z AZS Politechnika Warszawska, ULKS Józefina oraz MUKS Zielonka) z wielkimi nadziejami jechaliśmy na trudny teren.

W pierwszym spotkaniu, po meczu pełnym walki odnieśliśmy pierwsze zwycięstwo w sezonie. Spotkanie było wyrównane, a wynik przez większość meczu był sprawą otwartą. Dopiero w 3 tercji po bramkach Grzegorza Marszała, Kacpra Wierzchołowskiego, Sebastiana Sternickiego i Dawida Skury ustaliliśmy wynik spotkania  3:7 (1:2,1:1,1:4).

Mecz niedzielny był również bardzo wyrównany, choć początek wcale tego nie zapowiadał. Po niespełna 5 minutach prowadziliśmy 3:0. Niestety, błędy w obronie, kary, spowodowały, że po 60 minutach na tablicy wyników widniał wynik 6:6 Do rozstrzygnięcia spotkania potrzebna była dogrywka, w której to decydujący cios zawodnikom z Sanoka wymierzył po solowej akcji Sebastian Sternicki.

W meczach inaugurujących sezon 2017/2018 juniorzy starsi dwukrotnie ulegli ULKS Józefinie 4:5 (30.09) i 6:10 (01.10).

Niebawem kolejne spotkania, na które serdecznie zapraszamy.