103 urodziny

Niecodzienną uroczystość obchodziła Pani Genowefa Szczapa. Seniorka rodu świętowała uroczyście swoje urodziny. Okazja ku temu była bardzo wyjątkowa, ponieważ nasza Czcigodna Jubilatka w dniu 20 września 2017 roku ukończyła 103 lata!

Dzień ten Jubilatka spędziła w gronie rodziny i przybyłych gości. Życzenia Szanownej Jubilatce złożyli: Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Pani Beata Kokosza, Wiceburmistrz Małgorzata Łotarska , Sekretarz Gminy Łochów Katarzyna Kulik, przekazując na ręce Pani Genowefy kwiaty,  prezent oraz list gratulacyjny:

„Dostojna Jubilatko!

Tak wzniosła i wyjątkowa chwila jaką jest 103 rocznica urodzin nie zdarza się często w naszej gminie. Dar, którego Pani doświadcza jest skarbnicą i drogocennym dziedzictwem dla naszych pokoleń, a szczególną wartość stanowi Pani dla najbliższych osób.

 

Dane było Pani przeżyć ponad wiek w naszej polskiej historii, doświadczyć trudów i radości z nim związanych.

Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków. Ten, niecodzienny Jubileusz to dla nas moment, w którym chcemy Pani podziękować za wszelkie trudy i owoce minionych 103 lat, a przede wszystkim złożyć najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia dobrego zdrowia, spokoju, szacunku i życzliwości na dalsze długie lata życia.”

Do urodzinowych życzeń dołączyła się również ekipa Telewizji Polskiej, która zawitała do Pani Genowefy aby zrobić z nią wywiad. Na pytanie o receptę na długowieczność Jubilatka odpowiedziała: Nie myśleć o śmierci, kładę się spać i nie wiem czy wstanę nazajutrz ale budzę się rano i żyję.

Pani Genowefie gratulujemy tego pięknego Jubileuszu, jednocześnie życzymy dużo zdrowia, by każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób najbliższych.

                Za: gminalochow.pl 

 
Michal Krupa